Udogodnienia i metody płatności

W gabinecie dr Gliwy oferujemy szereg udogodnień dla naszych Pacjentów. Przychodząc do nas napijesz się pysznej kawy z samoobsługowego ekspresu, a w trakcie oczekiwania zagłębisz się w świeżą prasę.

Elastyczne godziny przyjmowania pacjentów

Różnorodne godziny przyjmowania umożliwiają zadbanie o zdrowie zębów nawet najbardziej zabieganym osobom. W wyjątkowych sytuacjach przyjmujemy nawet do 22:00 oraz w dwie wybrane soboty w miesiącu.

Diagnostyka na miejscu

W naszym gabinecie oferujemy możliwość wykonania zdjęć RTG na miejscu. Dzięki temu skracamy czas leczenia naszych pacjentów i zwiększamy jego precyzję. Pacjent przychodząc do nas zostaje otoczony kompleksową opieką, a leczenie jest przeprowadzane w maksymalnie komfortowych warunkach.

Stomatologia Gliwa - diagnostyka

Bezbolesne znieczulenie

Zabiegi wykonywane w naszym ośrodku cechują się praktycznie całkowitą bezbolesnością. Taki komfort osiągamy stosując nowoczesne środki znieczulające. Dodatkowo w trakcie podawania znieczulenia stosujemy metody relaksacyjne, które zmniejszają stres wynikający z leczenia stomatologicznego.

Ulubiona muzyka w trakcie zabiegu

W trakcie trwania wizyty, poza metodami relaksacyjnymi umilamy czas Pacjentom ulubioną muzyką i kontrolną oddechu. W ten sposób odprężamy Pacjenta i zmniejszamy u niego stres wynikający z pobytu w gabinecie stomatologicznym.

Brak opóźnień

W Stomatologia Gliwa wiemy, że trudno znaleźć czas na wizytę. Codzienne obowiązki, praca, dzieci sprawiają, że każda godzina jest ważna. Sami jesteśmy rodzicami 🙂

 Precyzyjne planowanie leczenia Pacjentów pozwala nam na unikanie opóźnień, które często można spotkać w gabinecie stomatologicznym. Dzięki temu masz pewność punktualnego odbycia się Twojej wizyty. Jeśli jednak opóźnienie się wydarzy, odpowiednio wcześniej poinformujemy Cię o tym telefonicznie.

Dogodne metody płatności

W gabinecie dr Gliwy, możesz zapłacić za swoją wizytę nie tylko gotówką, ale również kartą.

Nagły ból zęba

Pacjentów nie pozostawiamy samych sobie. Jeśli zdarzy się tak, że pojawi się u Ciebie nagły ból zęba. Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby Ci pomóc jeszcze tego samego dnia.

Bezpłatne Wi-Fi

Masz chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków przed wizytą i chcesz skorzystać z internetu? Nie ma problemu, w naszym gabinecie Pacjenci mogą podłączyć się do bezpłatnego Wi-Fi.