Finansowanie leczenia

Ile to będzie kosztować?

Oczywiście leczenie wiąże się z pewnymi kosztami. U nas Cię one nie zaskoczą – już na początku informujemy Pacjenta o wydatkach, jakie mogą się łączyć z leczeniem. Podczas konsultacji przeprowadzamy dokładną diagnostykę, która pozwala nam przygotować plan leczenia i przewidywany kosztorys. Dzięki temu jeszcze przed podjęciem leczenia Pacjent wie, z jakimi kosztami się liczyć.

Jakie formy płatności?

W naszym gabinecie za leczenie można zapłacić zarówno gotówką jak i kartą. Z myślą o wygodzie naszych Pacjentów akceptujemy obie formy płatności.

A co, jeżeli Pacjent potrzebuje kompleksowego, zaawansowanego leczenia, które wiąże się z dużymi kosztami? Co jeśli koszty te przerosną jego możliwości finansowe?

Nie ma obawy – dajemy naszym Pacjentom możliwość rozłożenia kosztów leczenia w czasie. To dla nas szczególnie ważne, ponieważ wierzymy, że kwestie finansowe nie powinny stać na przeszkodzie, gdy chodzi o zdrowie. Z tego powodu w naszym gabinecie oferujemy możliwość płatności w systemie Mediraty. Dzięki tej usłudze możesz rozłożyć płatność nawet do 36 miesięcy.

Mediraty – jak to działa?

W zależności od kwoty potrzebna może się okazać weryfikacja zdolności kredytowej. Nie jest to jednak czasochłonna procedura – trwa zaledwie kilka minut. Numer telefonu pacjenta przekazujemy do Medirat i osoba odpowiedzialna za kredyt oddzwania i niezobowiązująco odpowiada na wszystkie pytania i sprawdza zdolność. 

Wycenę kosztów usługi dokonuje się na podstawie przygotowanego przez nas, wspomnianego już kosztorysu leczenia. Środki finansowe są przekazywane do placówki przed podjęciem leczenia lub w zgodnych z harmonogramem transzach.

W systemie Mediraty finansowanie może być całkowite lub częściowe – w tym drugim przypadku część kosztów Pacjent pokrywa z własnych środków.

Mediraty są systemem dającym Pacjentowi swobodę – to on ustala, na jaką miesięczną kwotę może sobie pozwolić i decyduje, na jaki okres rozłożyć koszty leczenia.Tym bardziej,że często duże plany leczenia są mocno rozłożone w czasie.

Co możesz teraz zrobić?

Zdrowie zębów i jamy ustnej jest niezwykle ważną kwestią, a w przypadku jakichkolwiek problemów nie powinno się odkładać wizyty w gabinecie stomatologicznym. Im wcześniej podejmie się leczenie, tym lepiej. Nie chcemy, by względy finansowe opóźniały leczenie, dlatego wychodzimy Pacjentom naprzeciw, oferując dogodne systemy płatności. Nie trać więc czasu – umów się na wizytę, wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer +48 604 990 815