Wsparcie dla osób niedosłyszących i niesłyszących

W naszej klinice dokładamy starań, aby skutecznie pomóc wszystkim Pacjentom odzyskać ich piękny i zdrowy uśmiech. Cel ten pragniemy zawsze osiągnąć, zachowując najwyższy komfort podczas całego leczenia. Jesteśmy przekonani, że odpowiada za to właściwa komunikacja między lekarzem a Pacjentem. Przyjazna rozmowa, w trakcie której dowiesz się wszystkiego na temat czekającego Cię leczenia, to u nas standard. Pragniemy przełamywać wszelkie bariery komunikacyjne, dlatego wprowadziliśmy udogodnienia dla osób niedosłyszących i niesłyszących.

AN9A3850 Easy Resize.com Wsparcie dla osób niedosłyszących i niesłyszących Katarzyna Gliwa Stomatologia

Język migowy

Swobodna rozmowa w gabinecie stomatologicznym jest niezwykle ważna. To właśnie podczas niej ekspert może dokładnie wyjaśnić wszystkie niuanse związane z leczeniem. Jest to tym bardziej istotne, im bardziej skomplikowana jest terapia. Zrozumienie procedur oraz etapów leczenia przynosi pełny komfort. Pacjent może wtedy poczuć się swobodnie i bez obaw podejść do wszystkich zabiegów. Chcemy, aby komunikacja zawsze mogła przebiegać sprawnie, dlatego w naszej klinice część personelu zdobyła biegłość w języku migowym. W ten sposób skutecznie burzymy bariery. Dzięki temu osoby niedosłyszące i niesłyszące mogą bez żadnych problemów dowiedzieć się wszystkiego o czekającym ich leczeniu.

Udogodnienia

Zobaczyć efekty leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem? To możliwe! W naszej klinice wykorzystujemy zaawansowane programy komputerowe, które umożliwiają przygotowanie cyfrowej wizualizacji 3D. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w trakcie konsultacji prowadzonej z osobą niedosłyszącą lub niesłysząca. Możliwość opracowania wizualizacji efektu sprawia, że o wiele łatwiej wyjaśnić wszelkie niuanse związane z leczeniem. Staje się ono również w pełni przewidywalne. W naszej klinice nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy Pacjent mógł w pełni zapoznać się z etapami terapii.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

    Kompleksowe leczenie w jednym miejscu

    Przeprowadzenie pełnej diagnostyki i wszystkich zabiegów w jednym miejscu to niezwykły komfort. Umożliwia to ścisłą współpracę ekspertów z różnych dziedzin, przez co możliwe jest uzyskanie wspaniałych efektów i znaczne podniesienie skuteczności leczenia. Zaoszczędzić można również swój cenny czas. Jednak co również niezwykle ważne, w naszej klinice na każdym etapie Pacjentowi może towarzyszyć osoba biegle posługująca się językiem migowym. Dzięki temu droga do pięknego i zdrowego uśmiechu staje się niezwykle komfortowa.

    Higienizacja w Stomatologia Gliwa Wsparcie dla osób niedosłyszących i niesłyszących Katarzyna Gliwa Stomatologia

    Co możesz teraz zrobić?

    Ty albo ktoś z Twoich bliskich nie słyszy lub jest osobą niedosłysząca i potrzebuje pomocy stomatologicznej? W naszej klinice dokładamy wszelkich starań, by również w takiej sytuacji możliwa była sprawna komunikacja podczas całej terapii. Język migowy pozwala skutecznie przełamać wszelkie bariery. Oznacza to, że w trakcie leczenia można poczuć się niezwykle komfortowo. Aby umówić się na konsultację, zadzwoń pod nr tel.: +48 604 990 815 lub wypełnij formularz. Możesz również do nas napisać na profilu na Facebooku.