O nas

Stomatologia Gliwa

Gabinet stomatologiczny z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Jak podkreślają pacjenci, cechuje nas rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Z dumą możemy się pochwalić, że w tym czasie udało nam się przywrócić uśmiech na twarzy tysiącom pacjentów, którzy niejednokrotnie pozostają z nami na lata, a nawet przyprowadzają do nas swoją rodzinę i znajomych.

Kompleksowe leczenie pacjentów

W Stomatologia Gliwa leczymy pacjentów w oparciu o filozofię kompleksowego leczenia. Wyposażenie z górnej półki, zespół doświadczonych ekspertów i wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zajmowanie się indywidualnie pacjentem. Dlatego nie rozwiązujemy pojedynczych problemów z zębami, a zajmujemy się pacjentem całościowo. W ten sposób osiągamy najlepsze efekty leczenia, a nasi pacjenci mogą cieszyć się wymarzonym uśmiechem.

Bezbolesne i bezstresowe leczenie stomatologiczne?

Brzmi jak mit? Nie w naszym gabinecie. Jak podkreślają pacjenci, cenią sobie wizyty u nas za kameralną atmosferę i indywidualne podejście do każdego.

Przyjdź do nas, usiądź wygodnie i napij się pysznej kawy. Następnie zaprosimy Cię do gabinetu i porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Nie musisz się stresować, nasz zespół jest przygotowany do leczenia pacjentów również tych, którzy borykają się z dentofobią. Ponadto nowoczesny sprzęt z górnej półki, pozwala nam na przeprowadzenie zabiegów w komfortowych warunkach i praktycznie bezboleśnie.

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na wizytę. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin konsultacji.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!