Pierwsza wizyta

W naszym przekonaniu jednym z czynników kluczowych do zaufania dentyście jest pierwsze spotkanie. To wtedy pacjent wyrabia sobie opinię na temat stomatologa, a nawet całego gabinetu. Dlatego tak ważne dla nas jest, aby nasi pacjenci od początku poczuli się w naszym gabinecie w pełni komfortowo.

Stomatologia Gliwa asystentki Pierwsza wizyta Katarzyna Gliwa Stomatologia

Komfort jest najważniejszy

Zaczynamy od pysznej kawy, której napijesz się przed pierwszą wizytą. To doskonała chwila, aby zagłębić się w ulubionej książce lub artykule, który tak długo odkładasz na “w wolnej chwili”.

Następnie wejdziesz do gabinetu, a lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad lekarski. Podczas trwania  wizyty masz okazję opowiedzieć lekarzowi o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a jeśli borykasz się z dentofobią, to doskonała chwila, aby również o tym wspomnieć. Pamiętaj, że nasi eksperci są przygotowani do leczenia pacjentów z dentofobią.

Po rozmowie lekarz zaprosi Cię na fotel i skontroluje stan Twojego uzębienia. Na tym etapie jeszcze nie będzie podjęte leczenie stomatologiczne, jeśli Twoja wizyta nie jest bólowa.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

    Punktualność to podstawa

    Mamy świadomość jak cenny dla każdego jest czas, dlatego staramy się, aby cnotą naszego gabinetu była punktualność. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wizyty odbywały się zgodnie z wyznaczonymi terminami, a pacjenci nie musieli marnować czasu na bezproduktywne czekanie oraz przedłużające się wizyty.

    Przed rozpoczęciem leczenia bardzo ważne jest, aby pacjent był świadomy jak będzie ono przebiegać. Dlatego nasi eksperci dołożą wszelkich starań, żeby jak najbardziej precyzyjnie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące leczenia i nie tylko. Pamiętaj, aby korzystać z wiedzy naszych ekspertów i pytać ich o wszystko, co chcesz wiedzieć na temat leczenia stomatologicznego.

    Kasia 5 Pierwsza wizyta Katarzyna Gliwa Stomatologia