Leczenie bez bólu

Głównym powodem, dla którego wiele osób unika regularnych wizyt u dentysty jest wizja bólu, który potencjalnie może towarzyszyć zabiegom stomatologicznym. W Stomatologia Gliwa troszczymy się o to, by leczenie było komfortowe dla naszych Pacjentów. U nas nie ma miejsca na strach i ból w trakcie leczenia. Stawiamy przede wszystkim na Twoje dobre samopoczucie, dlatego wszystkie procedury, przy których istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia dyskomfortu, przeprowadzane są w bezpiecznym znieczuleniu miejscowym. Jest to mało inwazyjna i bardzo skuteczna metoda znieczulenia, która nie obciąża organizmu. W niektórych przypadkach stosujemy także sedację płytką, która ogranicza stres, lęk oraz minimalizuje dolegliwości bólowe podczas zabiegu. Znieczulenia nie są jednak jedynym elementem, zapewniającym naszym Pacjentom komfort i dobre samopoczucie. Wprowadziliśmy także inne udogodnienia, które ułatwiają przebieg wszystkich niezbędnych procedur i uprzyjemniają czas spędzony w naszym gabinecie.

Wyjątkowa atmosfera

Dentofobia, czyli paniczny lęk przed dentystą, może być wywołana wieloma czynnikami. Przyczyną niechęci do wizyt w gabinecie dentystycznym może być nieprzyjemna atmosfera i wizja długiego, nudnego oczekiwania w niemiłych okolicznościach. W gabinetach Stomatologia Gliwa nie doświadczysz żadnej z tych rzeczy! Tutaj zawsze troszczymy się o to, byś czuł się zrelaksowany na każdym etapie pobytu w naszej placówce. Bardzo cenimy sobie punktualność i dokładamy wszelkich starań, aby wizyty odbywały się bez jakichkolwiek opóźnień.

Kasia 5 Leczenie bez bólu Katarzyna Gliwa Stomatologia

Leczenie zawsze przeprowadzamy w optymalnym czasie, ponieważ zależy nam, by przywrócić Ci uśmiech w efektywny sposób. Kompleksowe leczenie ogranicza u Pacjentów stres, wywołany długotrwałymi procedurami i oczekiwaniem. Dlatego u nas diagnostykę czy leczenie kanałowe zrealizujesz w ciągu jednej wizyty. Doświadczenie, profesjonalizm i delikatność naszych specjalistów sprawiają, że zabiegi nie będą wiązały się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami, a w Twojej pamięci pozostaną tylko pozytywne wspomnienia.

Ponadto nasz gabinet posiada atrakcyjną, przytulnie urządzoną poczekalnię, w której serwujemy wyśmienitą kawę. Zapewniamy Ci chwilę dla siebie, w której możesz odprężyć się przed wizytą. Podczas zabiegu możesz posłuchać relaksującej muzyki, która pomoże Ci się wyciszyć. Profesjonalny, wyspecjalizowany personel zawsze chętnie posłuży Ci pomocą i odpowie na Twoje wszelkie pytania. Otoczymy Cię troskliwą opieką i dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszym gabinecie był dla Ciebie bezstresowy i przyjemny. Wszystko zaprojektowaliśmy tak, by zapewnić Ci maksymalną wygodę. Teraz możesz zrelaksować się i oddać w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o Twój piękny uśmiech.

Stomatologia Gliwa rozmowy w poczekalni Leczenie bez bólu Katarzyna Gliwa Stomatologia

Nowoczesne formy znieczuleń

W gabinecie Stomatologia Gliwa dla wymagających Pacjentów oprócz tradycyjnego znieczulenia miejscowego przygotowaliśmy także sedację płytką. Jest to sposób farmakologicznego znieczulenia, minimalizującego stres w trakcie wizyty. Polega na podaniu pacjentowi specjalnych środków anestetycznych i analgetycznych ok. pół godziny przed zabiegiem. Ich działanie utrzymuje się w trakcie trwania całego zabiegu, ograniczając dolegliwości bólowe i lęk przy jednoczesnym zachowaniu pełnej świadomości. Dzięki temu Pacjent może podjąć świadomą współpracę z dentystą, co jest niezwykle ważne w leczeniu stomatologicznym. To rozwiązanie zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo – dzięki zastosowaniu tej metody możemy z powodzeniem leczyć nawet osoby cierpiące na dentofobię.

Co możesz teraz zrobić?

Jeżeli obawa przed bólem jest tym, co powstrzymuje Cię przed udaniem się na wizytę do dentysty – nie zwlekaj już dłużej i skorzystaj z bezbolesnego leczenia w Stomatologia Gliwa. Doświadczenie naszych specjalistów, najwyższe standardy bezpieczeństwa i wykorzystanie nowoczesnych metod sprawiają, że u nas wyleczysz swoje zęby bez bólu i stresu. Możesz to sprawdzić, umawiając się na wizytę. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer  +48 604 990 815

 .