Efekty leczenia

Pani Natalia

Rybnik

21 000 zł

Pani Natalia nie była zadowolona z charakterystycznej przerwy między górnymi siekaczami, zauważyła również, że rozmiar dwójek jest dużo mniejszy niż w przypadku pozostałych zębów. Postanowiliśmy przeprowadzić leczenie ortodontyczne, które zbliżyło do siebie wspomniane siekacze oraz przywróciło im naturalny kształt. Rezultat stanowi uzyskanie harmonijnego uśmiechu, przynoszącego Pacjentce wiele radości.

Pani Aneta

Kuźnia Raciborska

16 000 zł

Dwa lata temu Pani Aneta podjęła się leczenia protetycznego, którego celem była odbudowa braku górnych zębów przy pomocy koron i mostów. Teraz jednak Pacjentka chciała zamknąć przerwy pomiędzy dolnym uzębieniem, gdyż pogarszały estetykę uśmiechu oraz powodowały wzmożone gromadzenie się osadów w trudno dostępnych przestrzeniach. Rozwiązanie problemu stanowiło użycie licówek porcelanowych na przednim odcinku, dopasowanych kolorystycznie do pozostałych prac i wyróżniających się naturalnym wyglądem.

 

Pani Katarzyna

Czerwionka-Leszczyny

24 000 zł

Pani Katarzyna miała dość licznych braków w uzębieniu oraz wyróżniającej się przerwy między górnymi jedynkami. Aby osiągnąć zadowalający Pacjentkę efekt, postanowiliśmy kanałowo wyleczyć pozostałe zęby w szczęce oraz umieścić w nich wkłady kulkowe, zapewniające odpowiednią stabilność całkowitej protezy górnej. Dzięki temu komfort życia oraz estetyka uśmiechu Pani Katarzyny znacznie się poprawiły. 

 

Pani Marta

Świerklany

18 000 zł

Pani Marta miała problem z bezzębiem w szczęce oraz kilkoma zębami stałymi w żuchwie, które chciała usunąć. Ze względu na wiek Pacjentki odstąpiliśmy od ekstrakcji pozostałego uzębienia w dolnym łuku – ubytki uzupełniliśmy za pomocą koron i częściowej protezy zatrzaskowej, dzięki czemu nie widać klamer. Zęby przednie z kolei odbudowaliśmy kompozytami, diametralnie odmieniając wygląd uśmiechu.

Pani Iwona

Rybnik

4 000 zł

Przez nieszczęśliwy wypadek Pani Iwona utraciła dolną prawą jedynkę. Po rozważeniu zaproponowanych przez nas możliwości Pacjentka podjęła decyzję o osadzeniu na oszlifowanych zębach sąsiadujących cyrkonowo-porcelanowego mostu, dobrze naśladującego tkanki naturalnego uzębienia. Rezultat widać jak na dłoni, a Pani Iwona znów cieszy się funkcjonalnym uśmiechem.

Pani Sylwia

Jejkowice

6 200 zł

Problem Pani Sylwii stanowiły przebarwione górne jedynki. Lewa została wcześniej odbudowana za pomocą korony protetycznej, a prawa była martwa przez leczenie kanałowe, dlatego też nabrała innego koloru. Postanowiliśmy wykorzystać proste rozwiązanie, czyli cyrkonowo-porcelanowe korony, które kształtem dopasowaliśmy do struktury pozostałych zębów. Wygląd uśmiechu Pacjentki zauważalnie się poprawił, dzięki czemu odzyskała ona dobre samopoczucie psychiczne.

Pani Karolina

Racibórz

50 000 zł

Wygląd uśmiechu Pani Karoliny był pogorszony przez kłopotliwe przerwy między zębami, a ich starcie wywoływało nadwrażliwość. Po konsultacji i kompleksowej diagnostyce przeprowadziliśmy odbudowę wszystkich zębów licówkami porcelanowymi, jednocześnie uzupełniając ubytek uzębienia mostem porcelanowym na cyrkonowej podbudowie. Braki w żuchwie z kolei wyeliminujemy za pomocą pracy protetycznej na implantach, którą Pacjentka niebawem otrzyma. 

Pan Dawid

Gliwice

18 000 zł

Pan Dawid użytkował częściową protezę górną, jednakże nie spełniała ona jego wymagań. Po konsultacji razem z Pacjentem uznaliśmy, że optymalnym rozwiązaniem będzie użycie porcelanowego mostu okrężnego na metalowej podbudowie. Poprawiliśmy tym sposobem symetrię górnego łuku w stosunku do dolnego, a stałe uzupełnienie, którego nie trzeba wyjmować, gwarantuje Panu Dawidowi wcześniej nieznany komfort.

Pan Sławomir

Rybnik

18 000 zł

Pan Sławomir już kilkukrotnie podchodził do kompleksowego leczenia, które koniec końców nie dochodziło do skutku. Dlatego też postanowił przeprowadzić je w Stomatologia Gliwa – po konsultacji i wykonaniu dokładnej diagnostyki wraz z Pacjentem podjęliśmy decyzję o zastosowaniu kompozytowych licówek. Dobrze komponują się one z protezami szkieletowymi, a widoczne na zdjęciu klamry mocujące są niewidoczne podczas uśmiechu.

Pan Wojciech

Żory

12 000 zł

Pan Wojciech borykał się z bezzębiem szczęki, w żuchwie zaś pozostały mu tylko pojedyncze przednie zęby. Pacjent oczekiwał ekonomicznego i skutecznego rozwiązania, dlatego postanowiliśmy zastosować całkowitą górną protezę szkieletową oraz częściową protezę szkieletową dolną, ustabilizowaną dzięki klamrom mocowanym do stałych trójek. Rezultat pozytywnie zaskoczył Pana Wojciecha, który teraz ciszy się pięknym uśmiechem!

Pan Władysław

Wodzisław Śląski

16 000 zł

Odbudowaliśmy brakujące uzębienie w szczęce i bocznych partiach żuchwy Pana Władysława, pozostała jednak kwestia nieestetycznych zębów w przedniej części dolnego łuku. Pacjent oczekiwał szybkich i skutecznych efektów, dlatego wybrał zastosowanie licówek porcelanowych. Tym sposobem wygląd jego uśmiechu znacznie się poprawił, na co wpływ miało również zamknięcie przerw pomiędzy zębami.

Pan Adam

Radlin

47 000 zl

Pan Adam zmagał się z licznymi brakami w uzębieniu, a jego planem było usunięcie wszystkich pozostałych zębów i zastosowanie protezy osadzonej na implantach. Ponieważ część z zębów naturalnych dobrze rokowała, zasugerowaliśmy Pacjentowi ich wykorzystanie – posłużyły więc jako filary do zamocowania mostów oraz koron metalowo-porcelanowych w szczęce, posiłkując się dodatkowo wszczepieniem wspomnianych implantów. Aby odbudować ubytki w żuchwie, wraz z Panem Adamem podjęliśmy decyzję o użyciu protezy szkieletowej z klamrami lanymi, będącej ekonomicznym rozwiązaniem. Dzisiaj Pacjent dysponuje pięknym uśmiechem, który może pokazywać innym bez uczucia wstydu.