fbpx

Nasz zespół

Stomatologia Gliwa Katarzyna Gliwa dentysta e1564409552233 Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia
Katarzyna Gliwa
Lekarz stomatologii ogólnej
Właścicielka Stomatologia Gliwa

Stomatolog od 1993 roku, ciągle fascynuje ją jej praca i leczenie ludzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, warsztatach i kursach w kraju i za granicą. Zdobywaną wiedzę wprowadza do swojej praktyki, podnosząc jakość leczenia pacjentów.

Koncentruje się na kompleksowym wyleczeniu pacjenta, a nie rozwiązaniu pojedynczego problemu. Zwolenniczka kompleksowych planów leczenia oraz edukacji pacjentów, w szczególności w kwestiach dbania o własne zęby i uzupełnienia protetyczne.

 

 

 

 

 
Tomasz Kozarski Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Tomasz Kozarski

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, a następnie leczył pacjentów w Wojewódzkiej Przychodni Chirurgii Stomatologicznej. Od 1998 roku zajmuje się leczeniem wymagających przypadków na oddziale chirurgii szczękowej w Opolu.

W 2006 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Uczestnik prestiżowych szkoleń, warsztatów i kursów w kraju oraz za granicą, między innymi w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Szwecji, Korei Południowej, Izraelu, Włoszech, Belgii czy Rosji.

 
 
Roman Rozwadowski Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Roman Rozwadowski

Chirurg stomatolog

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej. Po studiach rozwijał się, lecząc pacjentów w I Katedrze Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Zabrzu. W 2001 roku ukończył specjalizację z chirurgii stomatologicznej, otrzymując tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej.

W trakcie wieloletniej praktyki odbył liczne kursy i szkolenia w prestiżowych placówkach stomatologicznych w kraju i za granicą.

 
 
Aleksander Tarnawski Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Aleksander Tarnawski

Lekarz stomatolog, zajmuje się ortodoncją

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Iwano-Frankivsku. Następnie odbył staż w Katowicach i od tej pory nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności podczas licznych kursów o zasięgu międzynarodowym, m.in. w Dubaju i Barcelonie.

W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją. Jest specjalistą w leczeniu nowoczesnymi aparatami Invisalign. Zawsze uśmiechnięty i energiczny, cechuje go holistyczne podejście do Pacjenta. Posiada tytuł Diamentowego Partnera Invisalign. Dzięki niemu ponad 150 Pacjentów rocznie otrzymuje zupełnie nowy uśmiech przy pomocy niewidocznych nakładek.

 
 
a rejkuska Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Anna Rej Kuśka

Lekarz stomatolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. W trakcie studiów chętnie angażowała się w akcje profilaktyczne z ramienia Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, edukując najmłodszych w przedszkolach i szkołach na temat higieny jamy ustnej. Pełna empatii i ciepła, z zaangażowaniem prowadzi leczenie Pacjentów w każdym wieku. Jej pozytywne podejście przekłada się na uśmiechy zadowolonych dzieci i ich rodziców. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach. Stomatologia to dla niej nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. Prywatnie spełnia się w roli mamy i żony, prowadzi aktywny tryb życia, kocha sport i muzykę, jest też miłośniczką kotów.

 
 
Stomatologia Gliwa Lucyna Turek asystentka e1564409639519 Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Lucyna Turek

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna z wieloletnim stażem. Z naszym gabinetem związana od ponad dwudziestu lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie pozwala jej skutecznie dbać o zęby naszych Pacjentów, by mogli cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach w całym kraju. W wolnym czasie lubi spacery po górach oraz wieczory z książką.

 
Stomatologia Gliwa Angelika Tecler higienistka e1564409736465 Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Agnieszka Tecler

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz Opiekun Pacjenta

W 2011 roku ukończyła Wojewódzką Szkołę Medyczną. Od lat jest wykładowcą w szkole dla asystentek oraz higienistek stomatologicznych. Nieustannie rozwija swoje umiejętności na licznych kursach, dzięki czemu może wykorzystywać w swojej pracy najnowocześniejsze technologie.

Wyróżnia się opanowaniem oraz empatią, co pozwala jej nawiązać odpowiedni kontakt z Pacjentem oraz stworzyć przyjazną atmosferę podczas przeprowadzanych zabiegów. Do swojej pracy podchodzi z niezwykłą precyzją i profesjonalizmem, co pozwala jej na osiąganie wyjątkowych efektów. Poza wykonywaniem kompleksowych higienizacji uzębienia piastuje także stanowisko Opiekuna Pacjenta, dbając o prawidłową komunikację pomiędzy stomatologiem a leczoną osobą, zapewniając mu jednocześnie pełne zrozumienie procesu leczenia. W wolnych chwilach oddaje się swojej cukierniczej pasji.

 
Stomatologia Gliwa - Ewa Kołodziej

 

Ewa Kołodziej

Dyplomowana higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W pracy wyróżnia się spokojem i empatią, dzięki czemu Pacjent czuje się zawsze komfortowo. Cechuje ją dokładność i perfekcjonizm w wykonywanych czynnościach. W wolnym czasie czyta książki. Jej ogromną pasją jest taniec, któremu poświęca się już od 12 lat. Miłośniczka zwierząt.

 
Ela Siwak Nasz zespół Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Elżbieta Siwak

Specjalista z zakresu pielęgniarstwa chirurgicznego

Specjalistka pielęgniarstwa chirurgicznego. Jej ogromne, wieloletnie doświadczenie zapewnia Pacjentom poczucie bezpieczeństwa, nawet podczas bardzo złożonych zabiegów. Cechują ją opanowanie oraz bogata, specjalistyczna wiedza, które czynią z niej “właściwą osobę na właściwym miejscu”.