fbpx

Leczenie Pacjentów z zagranicy

Gabinet Stomatologia Gliwa świadczy usługi Pacjentom z zagranicy. Posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu kompleksowego leczenia, w tym także protetycznego i implantologicznego. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów przyjeżdżających z daleka, troszcząc się o komfortowe warunki ich pobytu w naszej klinice oraz przejrzystość wszystkich procedur. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie zabiegi odbywały się w optymalnym czasie. Dzięki temu wymagający Pacjenci, którzy cenią sobie profesjonalizm i bezbolesne leczenie, chętnie wracają na kolejne wizyty, a znaczna odległość nie stanowi dla nich żadnej przeszkody.

 

Kasia Gliwa 2 Leczenie Pacjentów z zagranicy Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

 

Leczenie Pacjentów z zagranicy krok po kroku

 

 1. Pacjentów zainteresowanych leczeniem w naszym gabinecie prosimy kontakt telefoniczny pod numer +48 604 990 815 lub wiadomość na adres e-mailowy: biuro@gliwa-stomatologia.pl.
 2. Nasze recepcjonistki pomogą ustalić najdogodniejszą datę wizyty dostosowaną do terminu przyjazdu Pacjenta do Polski. Dbając o komfort Pacjentów przyjeżdżających z zagranicy staramy się optymalnie rozplanować czas leczenia i skondensować niezbędne wizyty, aby kompleksowo przeprowadzić wszystkie niezbędne zabiegi.
 3. Pierwszą wizytę rozpoczynamy od badania stanu jamy ustnej Pacjenta i wykonania zdjęcia RTG niezbędnego do przygotowaniu planu leczenia. Przedstawiamy możliwe opcje leczenia i określamy czas niezbędny do jego przeprowadzania, informujemy Pacjenta o ilości wizyt oraz kosztach leczenia.
 4. Po zakończeniu leczenia należność może zostać uregulowana według naszego cennika kartą lub gotówką, w złotówkach lub euro. Wystawiamy rachunki w języku polskim.

 

K.Gliwa 41 Leczenie Pacjentów z zagranicy Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na wizytę. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin pierwszej wizyty.

  Imię (wymagane)

  Nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu (wymagane)

  Treść wiadomości

  My też nie lubimy spamu


  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

   

   
   

  Udogodnienia dla Pacjentów z zagranicy:

  • duże doświadczenie w prowadzeniu kompleksowego leczenia,
  • komfortowe rozplanowanie wizyt w czasie pobytu Pacjenta w Polsce,
  • maksymalne skondensowanie niezbędnych zabiegów,
  • diagnostyka na miejscu,
  • indywidualny plan leczenia i kosztorys,
  • możliwość zapłaty w euro.

   

  Usługi stomatologiczne w Polsce a niemieckie ubezpieczenie

  Nasz gabinet oferuje atrakcyjne rozwiązania dla osób posiadających niemieckie ubezpieczenie zdrowotne. Pacjenci ubezpieczeni w Niemieckiej Kasie Chorych – Krankenkasse mogą otrzymać zwrot kosztów leczenia przeprowadzonego poza granicami Niemiec pod warunkiem wypełnienia odpowiednich formalności i przedstawienia właściwych dokumentów w Kasie Chorych. W gabinetach dr Gliwy gwarantujemy wykonanie pełnej dokumentacji, niezbędnej do uzyskania zwrotu kosztów. Wystawiamy rachunki i przygotowujemy tzw. Heil und Kostenplan, czyli plan leczenia i kosztów. Wszystkie dokumenty przygotowujemy według wytycznych Niemieckiej Kasy Chorych. Wydajemy je w języku polskim, a Pacjenci mogą we własnym zakresie wykonać tłumaczenie.
   
  Pacjenci, którzy posiadają niemieckie ubezpieczenie powinni zabrać ze sobą kartę ubezpieczeniową i Bonusheft. Po zaakceptowaniu planu leczenia wystawiamy niezbędną dokumentację, którą należy dostarczyć do Niemieckiej Kasie Chorych, gdzie zostaje określony zakres refundacji. Po zatwierdzeniu planu przez Krankenkasse przystępujemy do przeprowadzenia leczenia w naszym gabinecie. Na podstawie racuhnków Pacjent otrzymuje z kasy chorych zwrot refundowanej sumy.

   

  Zapraszamy na kompleksowe leczenie w Polsce

  Bardzo doceniamy Pacjentów, którzy przyjeżdżają z daleka, aby korzystać z usług naszego gabinetu i dokładamy wszelkich starań, aby ich leczenie w Polsce było satysfakcjonujące pod każdym względem. Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnych, jakościowych usług stomatologicznych w atrakcyjnej cenie, umów się na wizytę, dzwoniąc pod numer +48 604 990 815 lub wypełniając formularz.