Znieczulenie a zabiegi u dentysty

Katarzyna Gliwa
Autor: Katarzyna Gliwa
12.06.2017

Znieczulenie u dentysty. Co warto wiedzieć?

Leczenie bez bólu? W Gabinecie Stomatologicznym Katarzyna Gliwa to możliwe! Współczesna medycyna dostarcza rozwiązania, dzięki którym zabiegi nie kojarzą się już z rosnącym dyskomfortem – a my wiemy, jak to wykorzystać. Poznaj rodzaje znieczuleń i raz na zawsze zapomnij o lęku przed wizytą u dentysty!

Formy znieczulenia

Piękny uśmiech potrzebny od zaraz?

Zadzwoń i zapytaj: +48 604 990 815

U stomatologa

Co jest jeszcze ważne przed samą wizytą u dentysty? Przede wszystkim liczy się nastawienie – w przypadku, gdy nasze obawy są spore, warto już dzień wcześniej postawić na wyciszenie i zatopienie w ulubionych czynnościach. Nie bójmy się także na miejscu zapytać stomatologa o wszystkie szczegóły. Pamiętajmy, że dobry dentysta dobierze odpowiednią formę znieczulania bezpośrednio do naszych potrzeb, a co się z tym wiąże, zagwarantuje bezbolesne leczenie. Warto także dopytać o bardziej inwazyjne formy, szczególnie w przypadku, gdy nasz strach wymyka się spod kontroli.
Skuteczne, ale i bezbolesne leczenie to dla nas priorytet.

W Centrum Stomatologii Katarzyna Gliwa stosujemy wyłącznie nowoczesne metody – dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości usług.