fbpx

Zapisz się na konsultacje

Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

Wybór gabinetu stomatologicznego to bardzo ważna decyzja. Zanim zdecydujemy się na leczenie, dentysta i personel medyczny powinni zdobyć nasze zaufanie. Właśnie dlatego w naszym gabinecie, będąc świadomym potrzeb Pacjenta oraz naszych umiejętności, oferujemy możliwość odbycia niezobowiązujących konsultacji.

 

Jak przebiega wizyta konsultacyjna?

Konsultacja to doskonała okazja do poznania zespołu ekspertów oraz atmosfery panującej w gabinecie. Możesz zobaczyć, jak wygląda miejsce, w którym zamierzasz rozpocząć leczenie, a lekarz zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej.

 

Podczas pierwszej, niezobowiązującej wizyty:

 

 • porozmawiasz z lekarzem o swoich potrzebach i oczekiwaniach,
 • zweryfikujemy stan zdrowia Twojej jamy ustnej,
 • otrzymasz wstępny plan leczenia i kosztorys,
 • napijesz się pysznej kawy i doświadczysz niecodziennej atmosfery.

 

Na pierwszej wizycie porozmawiamy z Tobą o Twoich potrzebach oraz oczekiwanych przez Ciebie efektach leczenia. Zweryfikujemy stan Twojej jamy ustnej i przeprowadzimy diagnostykę. Na jej podstawie stworzymy wstępny plan leczenia, który poznasz wraz z przewidywanym kosztorysem. Później w domowym zaciszu spokojnie przeanalizujesz dokumenty i podejmiesz najlepszą dla Ciebie decyzję dotyczącą realizacji marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu.

 

Co zrobić, aby zapisać się na wizytę?

Aby zapisać się na konsultację wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie lub zadzwonić pod numer +48 604 990 815. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą w celu ustalenie dogodnego dla Ciebie terminu wizyty i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wypełnij i wyślij formularz,
aby zapisać się na konsultacje

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

  Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą.