fbpx

Wytyczne dla Pacjentów

Drogi Pacjencie!

Jest nam miło poinformować, że nasz gabinet spełnia wymagane kryteria i że jesteśmy w pełni przygotowani, aby przyjąć Państwa w maksymalnie bezpiecznych warunkach.
Informujemy, że ze względu na obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w kraju, wprowadziliśmy dodatkowe zasady zgodne z wytycznymi Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce. Działania te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i całej Twoje rodzinie oraz naszym pracownikom.
 
Informujemy, że z pomocy w naszej klinice nie będą mogły skorzystać osoby, które w okresie ostatnich 14 dni:
· przebywały na kwarantannie lub na zwolnieniu lekarskim z powodu choroby zakaźnej,
· przebywały za granicą, szczególnie w miejscach, gdzie stwierdzono ogniska koronawirusa,
· miały bliski kontakt z osobą, u której stwierdzono zakażenie Covid-19 lub z osobą przebywającą na kwarantannie,
· miały objawy choroby, takie jak gorączka, kaszel i duszności.
 

Zasady bezpieczeństwa

1. Na wizytę możesz umówić się, dzwoniąc pod numer +48 604 990 815 lub wypełniając formularz na stronie internetowej. Podaj w nim swój numer telefonu – oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe i dołożymy wszelkich starań, aby udzielić Ci pomocy!
 
2. Podczas rozmowy telefonicznej poprosimy Cię o dokładne informacje o problemie, z jakim się borykasz, zaproponujemy termin wizyty, a także przeprowadzimy wywiad epidemiologiczny.
 
3. Koniecznie załóż maseczkę, będzie ona zdjęta tylko i wyłącznie na czas zabiegu.
 
4. Po wejściu do naszej kliniki prosimy o dezynfekcję rąk.
 
5. Leczenie w naszej klinice obecnie odbywa się z zachowaniem największych środków ostrożności. Należy postępować zgodnie z poleceniami pracowników naszej kliniki.
 
6. W obecnym czasie preferujemy/ zachęcamy do płatności kartą
 

Wprowadzone zasady i procedury mają na celu zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu będziemy mogli skutecznie pomóc wielu Pacjentom w tym niezwykle trudnym okresie.