fbpx

Wybielanie zębów Rybnik

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów Rybnik – Jednym z popularniejszych zabiegów stosowanych w stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. To zabieg ceniony przez Pacjentów głównie dlatego, że jest bezpieczny i szybko przynosi satysfakcjonujące, widoczne efekty. Wybielanie zębów to inwestycja, która może znacznie poprawić jakość Twojego życia, ponieważ biały, zdrowo wyglądający uśmiech jest utożsamiany z ludźmi sukcesu, którzy są zadbani i pewni siebie. Świadomość posiadania doskonałych zębów z pewnością korzystnie wpłynie na Twoje relacje z innymi ludźmi.

Nasz gabinet znajduje się 6 km. od centrum Rybnika w zacisznej miejscowości Jejkowice. Kompleksowo opiekujemy się Pacjentami stomatologicznymi od ponad 25-lat, a Pacjenci niejednokrotnie podkreślają, że cechuje nas empatia, rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do Pacjenta.

Wybielanie zębów Rybnik.

Istnieje wiele czynników, powodujących przebarwienia zębów. Na szczęście nie jest to proces nieodwracalny. Celem wybielania zębów jest przywrócenie uzębieniu jaśniejszej barwy oraz odpowiedniego połysku. W naszym gabinecie wybielamy nawet zęby, które przeszły zabieg endodontyczny. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na poprawę estetyki swojego uśmiechu.

Przyczyny przebarwienia zębów:

 • wiek,
 • leki,
 • kawa i herbata,
 • produkty zawierające barwniki,
 • środki chemiczne,
 • papierosy.
Poznaj ekspertów od wybielania zębów
Stomatologia Gliwa Katarzyna Gliwa dentysta e1564409552233 Wybielanie zębów Rybnik Katarzyna Gliwa Stomatologia

Lekarz stomatolog
Katarzyna Gliwa

Lekarz stomatologii ogólnej
Właścicielka Stomatologia Gliwa

Stomatolog od 1993 roku, ciągle fascynuje ją jej praca i leczenie ludzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, warsztatach i kursach w kraju i za granicą. Zdobywaną wiedzę wprowadza do swojej praktyki, podnosząc jakość leczenia pacjentów.

Koncentruje się na kompleksowym wyleczeniu pacjenta, a nie rozwiązaniu pojedynczego problemu. Zwolenniczka kompleksowych planów leczenia oraz edukacji pacjentów, w szczególności w kwestiach dbania o własne zęby i uzupełnienia protetyczne.

Stomatologia Gliwa - Anna Bąk

Lekarz stomatolog
Anna Bąk

Lekarz stomatolog. Zajmuje się endodoncją

Ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2017 roku odbyła roczny staż w jednej z renomowanych wrocławskich klinik stomatologicznych. Swoje umiejętności rozwijała, uczestnicząc w Curriculum Endodontycznym w 2018 roku. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym. W pracy cechuje się empatią i opanowaniem, dzięki czemu Pacjent ma zawsze poczucie bezpieczeństwa. Jej celem zawsze jest spełnianie marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu.

 

  Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Jakie korzyści wynikają z zabiegu wybielania zębów?

  • lśniące i zdrowe zęby – wybielanie zębów usuwa nieestetyczne przebarwienia, zęby stają się zdecydowanie bielsze, a ich naturalny blask zostaje przywrócony.
  • barwa zębów dostosowana do Ciebie – decydując się na zabieg wybielania zębów, możesz samodzielnie wybrać, jaki odcień będą miały Twoje zęby. Delikatne rozjaśnienie dla naturalnego efektu czy śnieżnobiały, hollywoodzki uśmiech? To Ty decydujesz, dlatego wygląd Twojego uśmiechu będzie doskonale dopasowany do Twojej osobowości.   
  • komfort psychiczny wynikający ze świadomości posiadania pięknych zębów – po wybielaniu zębów odzyskasz pewność siebie i znów będziesz uśmiechać się spontanicznie. To poprawi Twoje kontakty z innymi ludźmi, np. w pracy czy w życiu towarzyskim.
  • poprawa higieny jamy ustnej – po zabiegu wybielania zębów łatwiej jest zadbać o prawidłową higienę jamy ustnej, dzięki czemu zachowanie zdrowia zębów staje się prostsze.

   
   

  Jak wygląda proces wybielania zębów metodą nakładkową w naszym gabinecie?

  W naszych gabinetach stosujemy wybielanie zębów metodą nakładkową, która przynosi najbardziej satysfakcjonujące efekty i daje Pacjentowi kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Wybielanie zębów metodą nakładkową polega na samodzielnym użytkowaniu specjalnych nakładek na zęby, zgodnie z zaleceniami dentysty. Rozwiązanie to wymaga dwóch wizyt w gabinecie stomatologicznym. Na pierwszej lekarz pobiera wycisk zębów, na podstawie którego w laboratorium zostają przygotowane nakładki, dostosowane do indywidualnych uwarunkowań Pacjenta. Na drugiej wizycie Pacjent otrzyma zestaw złożony z nakładek oraz specjalnego żelu wybielającego. Dentysta udzieli niezbędnych wskazówek i instrukcji do poprawnego przeprowadzenia wybielania w domu tak, by przyniosło ono najlepsze rezultaty.
   

  W naszym gabinecie wybielamy również zęby martwe. Oznacza to, że możesz poprawić estetykę uśmiechu nawet po leczeniu kanałowym.

  Podczas wybielania zębów metodą nakładkową, należy aplikować preparat wybielający i umieszczać nakładki na zębach na całą noc. Proces ten trwa zazwyczaj 2 tygodnie, a pierwsze efekty wybielania zębów metodą stosowaną w naszym gabinecie są widoczne są już po 5 dniach. Wybielanie zębów metodą nakładkową daje Pacjentowi kontrolę nad przeprowadzanym zabiegiem, dzięki czemu może samodzielnie zadecydować o tym, jaka będzie docelowa barwa jego zębów. Jeśli po zakończonym cyklu Pacjent będzie pragnął jeszcze intensywniejszej bieli – wybielanie zębów można kontynuować. Przy odpowiedniej higienie jamy ustnej i stosowaniu się do wskazówek dentysty, rezultaty wybielania zębów metodą nakładkową mogą utrzymywać się nawet do 2 lat.

  Stomatologia Gliwa - wybielanie

  W naszym gabinecie wybielanie zębów metodą nakładkową zawsze wykonujemy w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa, dzięki czemu jest całkowicie bezbolesne i nieszkodliwe dla zębów. Używamy tylko najwyższej jakości preparatów renomowanych marek, które od wielu lat przywracają naszym Pacjentom atrakcyjny, biały uśmiech.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o wybielaniu zębów? Zadzwoń teraz pod nr tel.: +48 604 990 815 i umów się na konsultację. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

  Chcesz umówić się na wybielanie zębów? Nasz gabinet znajduje się w Jejkowicach (Rybnik). Zadzwoń teraz pod nr tel.: +48 604 990 815.

  Video opinie pacjentów
  Pacjentka zdecydowała się na podjęcie leczenia kompleksowego w naszym gabinecie. Leczenie rozpoczęło się od stomatologii zachowawczej, wyleczyliśmy u Pacjentki wszystkie powstałe ubytki. W międzyczasie Pacjentka miała problemy z biodrem i jak się okazało na ich powstanie miał wpływ krzywy zgryz. Przeprowadziliśmy u Pacjentki leczenie ortodontyczne i jej życie zmieniło się na lepsze. Jak Pacjentka ocenia leczenie w Stomatologia Gliwa i co do tego ma masaż?

  Pani Marta zgłosiła się do nas, ponieważ marzyła, aby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Wykonaliśmy leczenie implantologiczne, które w pełni spełniło oczekiwania Pacjentki. Zobaczcie film w którym Pani Marta opowiada o wrażeniach z leczenia w naszym gabinecie.


  Najczęściej zadawane pytania
  1. Czy wybielanie zębów jest bezbolesne?
  2. Jakie są zalety wybielania zębów?
  3. Dla kogo przeznaczony jest zabieg?