Wybielanie zębów

Katarzyna Gliwa
Autor: Katarzyna Gliwa
28.04.2017

Uśmiechnij się! Wybielanie zębów od podstaw

Dodaje pewności siebie, stanowi najpiękniejszą ozdobę i poprawia nawet wyjątkowo kiepski humor. Uśmiech to nasz sprzymierzeniec w każdej sytuacji, dlatego warto zadbać o to, aby był nie tylko zdrowy, ale i prawdziwie promienny. W osiągnięciu tego celu może pomóc innowacyjna technologia wybielania zębów metodą nakładkową – już teraz sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na nią!

Białe zęby? To możliwe!

O tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie, wszyscy wiemy. Eksperci obserwują także tę zależność w zwiększonym zainteresowaniu zabiegami stomatologicznymi – w ciągu zaledwie kilku lat wybielanie zębów z ciekawostki przerodziło się w cieszący niesłabnącą popularnością hit, który potrafi odmienić każdy uśmiech. Zmieniało się jednak nie tylko samo podejście pacjentów do zabiegu, ale i metody wybielania. Początkowe próby, często nie dające zbyt spektakularnych efektów, zostały zastąpione przez innowacyjne technologie, które szybko poprawiają wygląd zębów, i to z całkowitą gwarancją jakości oraz bezpieczeństwa. Już teraz, dzięki dostępowi do nowoczesnych metod, jesteśmy w stanie rozjaśnić nasz uśmiech nawet o kilka tonów!

Piękny uśmiech potrzebny od zaraz?

Zadzwoń i zapytaj: +48 604 990 815

Warto jednak pamiętać, że naturalna barwa naszych zębów to w istocie cały wachlarz możliwości, który zależy od wielu czynników takich jak dieta, styl życia czy geny. Śnieżnobiały uśmiech niczym z okładki magazynu będzie więc wyglądał dobrze tylko na papierze – w rzeczywistości nieskazitelna biel praktycznie nie występuje naturalnie i jest jedynie fantazją pracującego nad zdjęciem grafika.

Wybielanie krok po kroku

Jednym z najskuteczniejszych sposobów wybielania zębów jest metoda nakładkowa. Na czym ona dokładnie polega? Po niezbędnych konsultacjach, lekarz wykonuje wycisk zębów, na podstawie którego przygotowuje się specjalistyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta nakładki. Co ciekawe, cała reszta zabiegu odbywa się już… w domu. Niemożliwe? Pacjent otrzymuje 10- i 16- procentowe preparaty wybielające oraz szczegółową instrukcję, jak dokładnie aplikować żel. Jaśniejszy uśmiech to w tym przypadku kwestia nawet paru tygodni – pierwsze rezultaty dostrzec można już po dwóch aplikacjach preparatu. I choć całość zabiegu wykonuje się w domu, pacjent podczas kuracji znajduje się pod stałą opieką wykwalifikowanego personelu. Szybko, bezpieczne, a co najważniejsze, z zaskakującym rezultatem!

W naszym Gabinecie Stomatologicznym potrzeby pacjentów są zawsze na pierwszym miejscu. Wspólnie poszukamy optymalnych rozwiązań, dzięki któremu na twarzy znowu zagości zdrowy uśmiech, a to wszystko w przyjaznych i bezbolesnych warunkach – także dla najmłodszych. Na każdy z wykonywanych zabiegów przyznajemy także 36-miesięczną gwarancję.