fbpx

Wstydzę się uśmiechać

Wiemy, jak trudno jest czuć się komfortowo kiedy nasze zęby są krzywe, przebarwione lub ich brakuje. Wstydzisz się swojego uśmiechu? Niejednokrotnie zasłaniasz usta podczas spotkań towarzyskich? Marzysz o odzyskaniu komfortu i zmianie swojego życia na lepsze? Pamiętaj, że eksperci naszego gabinetu mogą przywrócić Twój zdrowy i piękny uśmiech, a Ty nabieżesz pewności siebie i odzyskasz komfort codziennego funkcjonowania.

 

 

W naszym gabinecie wykonujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Pacjenci podczas pierwszej wizyty otrzymują plan leczenia, a na jego podstawie przeprowadzony jest cały proces odbudowy uśmiechu pacjenta.

 

Kasia Gliwa 31 Wstydzę się uśmiechać Katarzyna Gliwa Stomatologia

Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Zaczynamy od pierwszej wizyty, podczas której porozmawiasz z dentystą na temat swoich oczekiwań i potrzeb. Na tej wizycie poznasz wstępny plan leczenia i kosztorys. Niezależnie od tego czy brakuje Ci kilku zębów, czy borykasz się z bezzębiem, nasz zespół ekspertów pomoże Ci odzyskać piękny uśmiech wykorzystując kompleksowe leczenie. Jeśli borykasz się z dentofobią, koniecznie zerknij tutaj i przekonaj się dlaczego warto wykonać pierwszy krok w celu odzyskania zdrowego uśmiechu.

 

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na wizytę. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin pierwszej wizyty.

  Imię (wymagane)

  Nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu (wymagane)

  Treść wiadomości

  My też nie lubimy spamu


  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Alternatywnie zadzwoń teraz pod nr tel.: +48 604 990 815 i umów się na konsultację. Nasze recepcjonistki dobiorą dogodny termin Twojej wizyty.