Stomatologia estetyczna

Katarzyna Gliwa
Autor: Katarzyna Gliwa
21.04.2017

Stomatologia estetyczna. Co warto wiedzieć?

Zdrowy i piękny uśmiech? Jak najbardziej! Czasem jednak zdarza się, że choć nasze uzębienie imponuje w kwestii kondycji, to jego wygląd pozostawia wiele do życzenia. Bez obaw – stomatologia estetyczna poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Oto, jak prosto i skutecznie możesz odczarować swój uśmiech!

Gliwa - diagnostyka okluzji

Wypełnienie dopasowane do koloru zębów

Ubytki w zębach to poważna sprawa – nie tylko znacząco wpływają na naszą samoocenę, ale i stanowią spore obciążenie dla zdrowego uśmiechu. Niestety, utracone tkanki twarde zębów nie posiadają zdolności do samoistnej regeneracji, stąd wszystkie powstałe braki musimy wypełniać za pomocą specjalnych materiałów uzupełniających. Co to dokładnie oznacza? Do rekonstrukcji tego typu wykorzystuje się kompozyty – specjalne tworzywa utwardzane pod wpływem światła, które nie tylko gwarantują wysoką wytrzymałość, ale i umożliwiają odtworzenie naturalnego koloru zębów. W naszym Gabinecie jakość znajduje się zawsze na pierwszym miejscu, dlatego do wypełniania ubytków wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały kompozytowe prosto od renomowanych światowych producentów.

Korony

Zniekształcony ząb, duży ubytek, pokrycie implantu? Korona to urządzenie protetyczne, które w mig rozprawi się z tymi problemami. W przeciwieństwie do protezy, koronę mocuje się do istniejących już zębów, dzięki czemu zyskujemy gwarancję trwałości oraz komfort podczas małych, codziennych przyjemności. To, co najbardziej zachwyca w tym rozwiązaniu, to wygląd – korony nie sposób odróżnić od naszych naturalnych zębów. To jak, stawiamy na uśmiech od ucha do ucha?

Piękny uśmiech potrzebny od zaraz?

Zadzwoń i zapytaj: +48 604 990 815

Implanty

Bywają takie sytuacje, kiedy naszego uzębienia nie sposób odratować. To właśnie wtedy na scenę wkraczają implanty – nowoczesna i skuteczna metoda, która przywraca funkcje oraz wygląd naturalnych zębów. W naszym Gabinecie zaproponujemy optymalne rozwiązanie, uzupełnimy pojedyncze braki, a w razie potrzeby zadbamy o kompleksową implantację – a wszystko po to, abyś znów mógł cieszyć się pełnym uśmiechem… i całkowitym komfortem życia!

Wypełnienia typu Inlay/Onlay

Duży ubytek w zębie? To nie problem! Wypełnienia Inlay i Onlay wykonuje się w laboratorium protetycznym, skąd trafiają prosto do odpowiednio przygotowanego ubytku – i pozostają tam, bez żadnych komplikacji, już do końca świata i jeden dzień dłużej.

Licówki porcelanowe

Kto z nas nie marzy o uśmiechu rodem z Hollywood? Z licówkami porcelanowymi to możliwe! Ten prosty i niebywale skuteczny sposób całkowicie odmienia wygląd, a to wszystko dzięki cienkim ceramicznym nakładkom o grubości ok. 0,5 mm nakładanym na powierzchnię zęba. Licówki to więc świetne rozwiązanie dla każdego, kto od uśmiechu wymaga prawdziwie zniewalających efektów.