Skuteczna odbudowa utraconych fragmentów zębów

Katarzyna Gliwa
Autor: Katarzyna Gliwa
02.01.2020

Jednym z głównych celów współczesnej stomatologii jest uzyskanie najlepszych efektów przy zachowaniu jak największego komfortu Pacjenta. Cechy te spełnia nowoczesny zabieg odbudowy utraconych fragmentów zębów, który bardzo często nazywany jest również bondingiem. Wykorzystanie tej metody pozwala na znaczne odmienienie uśmiechu w 1 dzień!
 

 

Skutecznie odmienimy Twój uśmiech!

Podczas zabiegu odbudowy utraconych fragmentów zębów wykorzystywany jest materiał kompozytowy, który występuje w wielu różnych odcieniach, dzięki czemu możliwe jest indywidualne dopasowanie nadbudowy do koloru reszty uzębienia. Niewątpliwą zaletą tego nowoczesnego rozwiązania jest fakt, że wygląd uśmiechu może zostać odmieniony w 1 dzień, ponieważ nie istnieje konieczność współpracy z laboratorium protetycznym. Warto wspomnieć, że zabieg ten pozwala na zmianę koloru, kształtu i długości zęba, a także umożliwia skuteczne usunięcie diastemy lub drobnych defektów. Przekonaj się sam, jak może odmienić się Twój uśmiech po wykonaniu zabiegu odbudowy utraconych fragmentów zębów. To właśnie dzięki niemu Twoje życie nabierze w końcu kolorów!
 
 
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
 

Jak wygląda zabieg?

Każdą wizytę w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym rozpoczyna się od przeprowadzenia precyzyjnej diagnostyki. To właśnie dzięki temu lekarz może zaproponować rozwiązania, które przyniosą najlepsze efekty. Następnie konieczne jest dokładne oczyszczenie zębów, które będą odbudowywane. Dzięki temu możliwe jest trwałe przytwierdzenie materiału kompozytowego do powierzchni zęba. Lekarz nakłada kolejne warstwy odbudowy, nadając odpowiedni, oczekiwany kształt. Ostatnim etapem jest wykorzystanie specjalnej lampy, której światło sprawia, że materiał kompozytowy jest utwardzany. Przeprowadzenie całego zabiegu pozwala na uzyskanie efektów, o jakich zawsze marzyłeś. Zmiana estetyki Twojego uśmiechu jest na wyciągnięcie ręki!
 

Dlaczego warto skorzystać z tego nowoczesnego rozwiązania?

Odbudowa utraconych fragmentów zębów jest to zabieg, który w jeden dzień może znacznie odmienić wygląd Twojego uśmiechu. Poprawa estetyki uzębienia w ten sposób jest mało inwazyjna, co jest niezwykle korzystne dla zdrowia zębów. Warto również dodać, że zabieg ten jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać efekty, o których zawsze marzyłeś. W ten sposób możemy zamknąć diastemę, a także odbudować niewielkie defekty zębowe. Pamiętaj jednak, że materiał kompozytowy ulega przebarwieniom, a także jest znacznie mniej wytrzymałym rozwiązaniem niż licówki porcelanowe. Aby wydłużyć efekty uzyskane przez tę metodę, należy regularnie uczęszczać na zabiegi higienizacyjne. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas!
 

Co możesz teraz zrobić?

Jeżeli pragniesz zamknąć diastemę lub zmienić estetykę swojego uzębienia, bonding jest rozwiązaniem, którym powinieneś się zainteresować. W naszym gabinecie stomatologicznym skutecznie i szybko możemy polepszyć wygląd Twojego uśmiechu. Aby umówić się na konsultację, zadzwoń pod nr tel.: +48 604 990 815 lub wypełnij formularz.