Nowoczesne mikroskopy odmieniły oblicze stomatologii

Katarzyna Gliwa
Autor: Katarzyna Gliwa
06.04.2020

Zapewne leczenie kanałowe nie budzi w Tobie pozytywnych skojarzeń. Długotrwały, bolesny, konieczność zatruwania zęba… To na szczęście zamierzchła przeszłość! Wszystko za sprawą innowacyjnych mikroskopów, które pozwalają na nawet 25-krotne przybliżenie. Dzięki temu znacznie wzrasta komfort wykonywanego zabiegu, a Ty w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się zdrowym i w pełni funkcjonalnym uśmiechem.

Przede wszystkim skuteczność!

Wykorzystywane przez nas mikroskopy są precyzyjne i pozwalają na nawet 25-krotne przybliżenie, co jest niezwykle ważne w pracy naszych lekarzy. To właśnie dzięki temu dentyści otrzymują dokładny obraz pola zabiegowego, co pomaga odnaleźć i dokładnie oczyścić wszystkie kanały główne oraz boczne. W ten sposób znacznie maleje ryzyko konieczności przeprowadzenia ponownego zabiegu endodontycznego w przyszłości. Korzystanie z mikroskopu w klinice stomatologicznej daje Ci komfort psychiczny, ponieważ wiesz, że w celu uratowania Twojego zęba stosowane są wszystkie najnowsze technologie.

Zupełnie nowe oblicze leczenia kanałowego!

Warto podkreślić, że wykorzystanie mikroskopu we współczesnej stomatologii było przełomowe. To właśnie dzięki temu urządzeniu możliwe jest przeprowadzenie całego zabiegu podczas jednej wizyty. W ten sposób oszczędzasz swój czas i nie musisz kilkakrotnie wracać do kliniki. Ponadto dzięki wykorzystaniu mikroskopu ząb leczony nie musi być zatruwany. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się zdrowym i w pełni funkcjonalnym uśmiechem.

Dlaczego mikroskopy zrewolucjonizowały stomatologię?

W naszej klinice stomatologicznej wiemy, jak niezwykle użytecznym urządzeniem jest mikroskop. To właśnie dzięki niemu znacznie rośnie skuteczność leczenia kanałowego, a także możliwe jest z sukcesem przeprowadzenie ponownego zabiegu endodontycznego, które wymaga niezwykłej precyzji. Jest to ważne, ponieważ w wielu przypadkach okazuje się to być jedynym możliwym ratunkiem dla zęba. Ponadto znacznie rośnie komfort wykonywanego leczenia, ponieważ nie ma konieczność zatruwania zęba. Dodatkowo cały zabieg może odbyć się podczas jednej wizyty, przez co oszczędzasz czas, a także nie jesteś narażony na pojawienie się większych stresów. Wszystko to sprawi, że chwile spędzone w naszym gabinecie będą wspominane przez Ciebie z przyjemnością. Poznaj moc nowoczesnej technologii już dziś i umów się na wizytę!

Co możesz teraz zrobić?

Leczenie kanałowe w wielu przypadkach jest jedynym ratunkiem dla zęba, dlatego warto z niego skorzystać. Dzięki temu zachowana zostaje nie tylko estetyka uśmiechu, ale również pełna funkcjonalność. Przekonaj się sam, jak komfortowe jest leczenie kanałowe w Stomatologia Gliwa.