fbpx

Niewidoczne leczenie ortodontyczne

11 maja 2020

Wady zgryzu mogą prowadzić nie tylko do znacznego pogorszenia estetyki uśmiechu, ale również do utraty pełnej funkcjonalności w jamie ustnej, przez co wykonanie niektórych codziennych czynności staje się wręcz niemożliwe. Doświadczenie pokazuje, że wiele osób rezygnuje jednak z leczenia ortodontycznego, ponieważ są nieprzekonani do wyglądu aparatu. Na szczęście istnieje rozwiązanie również na to! Nowoczesny aparat Invisalign prosto ze Stanów Zjednoczonych sprawia, że cały proces jest praktycznie niewidoczny dla otoczenia!

K.Gliwa 39 Niewidoczne leczenie ortodontyczne Katarzyna Gliwa Stomatologia
 

Jak to działa?

Nim jednak przejdziemy do opisu innowacyjności tego rozwiązania, warto zapoznać się z tym, jak przebiega leczenie przy użyciu niewidocznych nakładek Invisalign. Na początku przeprowadzona jest niezwykle precyzyjna diagnostyka, która pozwala lekarzowi dokładnie zaplanować całe leczenie. Następnie zostaną wykonane skany uzębienia. W tym celu w naszej klinice wykorzystujemy skaner wewnątrzustny, dzięki czemu nie ma konieczności przeprowadzania standardowej procedury pobierania wycisku, która dla wielu osób jest bardzo niekomfortowa. Uzyskane w ten sposób skany są przesyłane do pracowni protetycznej, gdzie wykonywane są nakładki. Zaprosimy Cię do naszej kliniki, kiedy zostaną one dostarczone. Następnie lekarz przedstawi, jak należy korzystać z aparatu. Od tej pory będziesz musiał nosić codziennie specjalne nakładki, które wymienia się po tygodniu ich użytkowania. Aparat należy ściągać przed zabiegami higienizacyjnymi oraz przed spożywaniem jedzenia.
 

Jak to możliwe, że nakładki są niewidoczne?

U wielu Pacjentów estetyka standardowych aparatów ortodontycznych nie znajduje uznania. Z tego właśnie powodu w Stanach Zjednoczony opracowano wyjątkowe rozwiązanie, jakim są niewidoczne nakładki Invisalign. Do ich produkcji wykorzystywany jest specjalny materiał, który jest przezroczysty. Sprawia to, że cały proces leczenia jest niemalże niewidoczny dla otoczenia. Warto w tym miejscu podkreślić, że działanie nakładek Invisalign właściwie nie różni się od tradycyjnych aparatów. Jak się okazuje, w wielu przypadkach leczenie przy zastosowaniu niewidocznych nakładek skraca cały proces nawet o kilka miesięcy!
 

W pełni komfortowe leczenie

Jedną z największych zalet aparatów Invisalign jest fakt, że są one niemalże niewidoczne dla otoczenia. Wielu Pacjentów przyznaje, że ich najbliżsi przez długi czas nie zdawali sobie sprawy, iż są w trakcie leczenia ortodontycznego. W ten sposób możliwe jest uzyskanie znakomitych efektów przy zachowaniu najwyższego komfortu. Korzystając z aparatów Invisalign, będziesz odczuwał pełną swobodę!
 
 

  Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Pewność siebie

  Głównym zadaniem niewidocznych nakładek jest usunięcie wad zgryzu. Dzięki temu poprawie ulega estetyka uśmiechu, przez co będziesz mógł cieszyć się pełnią życia. Wraz z usuwaniem wady zgryzu odzyskiwać będziesz pewność siebie. Duża w tym również zasługa tego, że aparat Invisalign jest praktycznie niewidoczny dla otoczenia. Warto również wspomnieć, iż nakładki mogą zostać zdjęte w każdym momencie, jeżeli istnieje taka konieczność, np. przed niezwykle ważnym spotkaniem. Odzyskana pewność siebie pozwoli Ci znowu cieszyć się pełnią życia!
   

  Co możesz teraz zrobić?

  Obawiasz się, że standardowy aparat stomatologiczny nie spełni Twoich wymagań estetycznych? W takim razie rozwiązanie prosto ze Stanów Zjednoczonych jest dla Ciebie. To dzięki skutecznym i w pełni bezpiecznym nakładkom Invisalign przez cały proces leczenia będziesz mógł przejść niemal niezauważenie dla otoczenia. Przekonaj się o tym sam! Postaw na sprawdzone rozwiązania. Aby umówić się na konsultację, zadzwoń pod nr tel.: +48 604 990 815 lub wypełnij formularz.