fbpx

Masz braki zębowe?

Masz braki zębowe?
 • Wstydzisz się spotkań ze znajomymi i zasłaniasz usta ręką?
 • Nie możesz się swobodnie uśmiechać?
 • Podczas jedzenia ranisz sobie dziąsła i nie możesz jeść ulubionego jedzenia?

 

Zmień swoje życie i pamiętaj, że ten problem dotyka wiele osób.

 

Według statystyk braki zębowe ma nawet 30% Polaków. Mało osób jednak wie, że braki zębowe mogą powodować nie tylko problemy z jamą ustną, ale prowadzić do nieprawidłowego odżywania. Pamiętaj, że możesz łatwo rozwiązać swój problem. Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok i przyjdziesz na konsultację do stomatologa. 

 

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na wizytę. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin pierwszej wizyty.

  Imię (wymagane)

  Nazwisko

  Adres email

  Numer telefonu (wymagane)

  Treść wiadomości

  My też nie lubimy spamu


  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Nowoczesna stomatologia oferuje szereg rozwiązań, które skutecznie uzupełnią Twoje braki zębowe, a leczenie stomatologiczne odbędzie się praktycznie bez bólu i w komfortowych warunkach.

   

  Kasia Gliwa 13 Masz braki zębowe? Katarzyna Gliwa Stomatologia

   
   

  Jak możemy Ci pomóc w odzyskaniu pięknego uśmiechu? 

   

  W naszym gabinecie oferujemy szereg rozwiązań Twojego problemu. 

   

  Pojedyncze i wielozębowe braki w uzębieniu.

   

  • korona i most na implantach zębów – to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku pojedynczych braków zębowych, jak i braków kilku zębów obok siebie. Implant zęba, to tytanowa śruba, która stanowi korzeń odbudowywanego zęba, a korona (biała część zęba widoczna ponad linią dziąseł) lub most skutecznie uzupełnią Twoje braki zębowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej.

   

  • most na naturalnych zębach – to alternatywne rozwiązanie Twojego problemu. Most na naturalnych zębach uzupełni Twoje braki zębowe, a jego oparcie będą stanowiły sąsiednie zęby.

   

   Bezzębie.

   

  • proteza na implantach – to doskonałe rozwiązanie dla osób, które korzystają z ruchomej protezy i borykają się z bezzębiem. Dzięki zastosowaniu implantów do których zostanie przykręcona proteza, pacjenci mogą zapomnieć o jej ruszaniu się, wypadaniu i dyskomforcie. Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej.

   

  Kasia Gliwa 2 1 Masz braki zębowe? Katarzyna Gliwa Stomatologia

   

  Wykonaj pierwszy krok i odzyskaj piękny uśmiech.

   

  Jak odzyskać piękny uśmiech? Wykonaj pierwszy krok, zadzwoń do nas pod nr tel.: +48 32 42 59 673 i zapisz się na konsultację do naszego zespołu ekspertów.

   

  Podczas pierwszej wizyty, porozmawiasz z lekarzem o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a on dobierze indywidualną metodę leczenia do Ciebie. Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda pierwsza wizyta? Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej.