fbpx

Leczenie ortodontyczne w każdym wieku

22 października 2018

Co powstrzymuje Cię przed podjęciem decyzji o leczeniu ortodontycznym? Nie możesz pozwolić sobie na zmianę wizerunku? Obawiasz się, że noszenie aparatu będzie wiązało się z dyskomfortem? Zniechęca Cię długotrwały proces, czy może sądzisz, że jest już za późno na podjęcie leczenia? Jeśli któraś z tych obaw jest Ci bliska, mamy rozwiązanie dla Ciebie.

K.Gliwa 96 Leczenie ortodontyczne w każdym wieku Katarzyna Gliwa Stomatologia

Innowacyjny aparat na zeby Invisalign

Korygowanie wad zgryzu jeszcze nigdy nie było tak proste! Innowacyjne alignery Invisalign, to specjalne nakładki na zęby, indywidualnie stworzone dla Pacjenta. Są niewidoczne na zębach (prawdopodobnie Twoi znajomi nawet nie zauważą, że nosisz aparat), a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Pacjenci podejmujący leczenie Invisalign, cenią sobie możliwość wyjmowania aparatu z ust na krótki okres czasu w ciągu dnia np. na czas jedzenia czy mycia zębów. Proces leczenia jest zwykle znacznie krótszy niż w przypadku zastosowania tradycyjnych metod, a efekt leczenia zobaczysz jeszcze przed jego rozpoczęciem na ekranie komputera. Nakładki są projektowane przez lekarza i wykonywane indywidualnie dla Pacjenta. Otrzymasz dokładnie tyle nakładek, ile jest potrzebne w danym czasie, aby wyleczyć wadę zgryzu. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń o pięknym uśmiechu!

 

KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej o niewidocznych aparatach Invisalign.

 

Leczenie wad zgryzu w każdym wieku

Wiek nie stanowi żadnej przeszkody do podjęcia leczenia ortodontycznego. Noszenie aparatu, wbrew obiegowej opinii, nie jest domeną nastolatków. Należy jednak pamiętać, że kości ludzi dorosłych są bardziej uwapnione niż u młodzieży. W związku z tym nie są tak plastyczne i ich kształtowanie się wymaga trochę więcej czasu. Jednak statystyki, świadczące o szybszym osiąganiu rezultatów za pomocą Invisalign w stosunku do tradycyjnych aparatów, udowadniają, że leczenie odbywa się w optymalnym czasie. Dzięki tej metodzie skorygujesz swoje zęby już nawet w ok. 9 – 18 miesięcy. Dokładny czas jest zależny od wady zgryzu, a dentysta poinformuje Cię o nim podczas jednej z pierwszych wizyt. W jej trakcie zobaczysz także opracowaną przez stomatologa wizualizację przewidywanych rezultatów na ekranie komputera. Twoje leczenie zostanie precyzyjnie zaplanowane przez lekarza przy pomocy specjalnych programów komputerowych, a Ty dowiesz się ile będzie ono trwało.
 

  Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Zmiana wizerunku? Nie będzie konieczna!

  Dorośli Pacjenci często nie decydują się na leczenie ortodontyczne w obawie, że aparat zmieni ich wizerunek (aktorzy, biznesmeni). Wiele osób nie może sobie na to pozwolić ze względów zawodowych. Twórcy Invisalign wyszli naprzeciw ich oczekiwaniom, tworząc aparat niewidoczny na zębach. System Invisalign to zestaw nakładek, idealnie dopasowanych do uzębienia Pacjenta. Należy nosić je codziennie przez 22 godziny. Przezroczysty materiał, z którego są wykonane oraz idealne dopasowanie do zębów to czynniki, które sprawiają, że alignery są niemal niezauważalne w jamie ustnej. Podczas ich użytkowania można swobodnie śmiać się bez obaw, że ktoś zwróci uwagę na aparat. Możliwość ściągania ich na czas jedzenia i czyszczenia zębów jest bardzo ceniona przez Pacjentów, ponieważ w znaczny sposób podnosi komfort codziennego funkcjonowania i nie wymaga zmiany w diecie. Dzięki temu Twoje życie i Twój wizerunek praktycznie nie ulegną zmianie w trakcie leczenia. Jedyne, co się zmieni to Twój uśmiech, który nareszcie będzie idealny, równy i zachwycający.

   

  Co możesz teraz zrobić?

  Jeśli od lat wahasz się, czy rozpocząć leczenie ortodontyczne – to może być odpowiedni moment, by podjąć tę decyzję. Teraz możesz osiągnąć wymarzone rezultaty w komfortowy sposób, który nie będzie kolidował z Twoimi codziennymi obowiązkami. Umów się na konsultację i sprawdź, jak aparaty Invisalign mogą odmienić Twoje życie. Możesz to zrobić, wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer  +48 604 990 815