fbpx

Kontrola uzębienia

Kontrola uzębienia

Pamiętaj, że wizyty kontrolne i higienizacyjne należy wykonywać co 6 miesięcy. Podczas takiej wizyty zostaną dokładnie oczyszczone Twoje zęby z przebarwień i kamienia nazębnego, a stomatolog zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej.

 

Kasia Gliwa 16 Kontrola uzębienia Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Jeśli dentysta zauważy zalążki próchnicy, od razu je przeleczy. Wizyty kontrolne i higienizacyjne pozwolą Ci na zachowanie zdrowych zębów i pomogą Ci uniknąć dłuższego leczenia stomatologicznego.
 

 • W czasie wizyty kontrolnej wykonywany jest dokładny przegląd jamy ustnej według najwyższych standardów i zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO),
 • Wizyty kontrolne i higienizacyjne mogą być połączone z dokładnym instruktażem dbania o zdrowie jamy ustnej?
 • Twoje dziecko nauczy się również jak prawidłowo myć zęby pod okiem eksperta higieny jamy ustnej.

 

Zapisz się teraz na niezobowiązujące konsultację. Zadzwoń pod nr tel.: +48 604 990 815. Nasza recepcjonistka dobierze dogodną godzinę Twojej wizyty.

 

 

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o wizycie higienizacyjnej? Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej.

Poznaj ekspertów od kontroli uzębienia
Stomatologia Gliwa Katarzyna Gliwa dentysta e1564409552233 Kontrola uzębienia Katarzyna Gliwa Stomatologia

 

Lekarz stomatolog
Katarzyna Gliwa

Lekarz stomatologii ogólnej
Właścicielka Stomatologia Gliwa

Stomatolog od 1993 roku, ciągle fascynuje ją jej praca i leczenie ludzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, warsztatach i kursach w kraju i za granicą. Zdobywaną wiedzę wprowadza do swojej praktyki, podnosząc jakość leczenia pacjentów.

Koncentruje się na kompleksowym wyleczeniu pacjenta, a nie rozwiązaniu pojedynczego problemu. Zwolenniczka kompleksowych planów leczenia oraz edukacji pacjentów, w szczególności w kwestiach dbania o własne zęby i uzupełnienia protetyczne.

 

 

 

Stomatologia Gliwa - Anna Bąk

 

Lekarz stomatolog
Anna Bąk

Lekarz stomatolog. Zajmuje się endodoncją

Ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2017 roku odbyła roczny staż w jednej z renomowanych wrocławskich klinik stomatologicznych. Swoje umiejętności rozwijała, uczestnicząc w Curriculum Endodontycznym w 2018 roku. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym. W pracy cechuje się empatią i opanowaniem, dzięki czemu Pacjent ma zawsze poczucie bezpieczeństwa. Jej celem zawsze jest spełnianie marzeń o pięknym i zdrowym uśmiechu.

 
 

 

  Zapisz się na niezobowiązującą konsultację

  Imię (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Cennik

  wizyta konsultacyjna 0 zł
  usunięcie kamienia nazębnego, polerowanie, lakierowanie zębów 250 – 350 zł
  konsultacja specjalistyczna 150 – 200 zł

  Profilaktyka odgrywa bardzo istotną rolę w zachowaniu zdrowia jamy ustnej. Pomaga ustrzec się przed próchnicą i innymi chorobami zębów oraz dziąseł. W naszym gabinecie wykonujemy wszystkie najpopularniejsze zabiegi profilaktyczne w tym skaling, piaskowanie i polerowanie. Są one całkowicie bezpieczne i zazwyczaj bezbolesne. Dzięki regularnej higienizacji, która powinna odbywać się raz na pół roku możliwe jest zachowanie zdrowia zębów na długie lata. Profesjonalnie przeprowadzone czyszczenie zębów pozwoli Ci cieszyć się pięknym uśmiechem i ułatwi dbanie o higienę jamy ustnej na co dzień.

   
   

  Video opinie pacjentów
  Pacjentka zdecydowała się na podjęcie leczenia kompleksowego w naszym gabinecie. Leczenie rozpoczęło się od stomatologii zachowawczej, wyleczyliśmy u Pacjentki wszystkie powstałe ubytki. W międzyczasie Pacjentka miała problemy z biodrem i jak się okazało na ich powstanie miał wpływ krzywy zgryz. Przeprowadziliśmy u Pacjentki leczenie ortodontyczne i jej życie zmieniło się na lepsze. Jak Pacjentka ocenia leczenie w Stomatologia Gliwa i co do tego ma masaż?

  Pani Marta zgłosiła się do nas, ponieważ marzyła o tym, aby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Wykonaliśmy leczenie implantologiczne, które w pełni spełniło oczekiwania Pacjentki. Zobaczcie film w którym Pani Marta opowiada o wrażeniach z leczenia w naszym gabinecie.